Giełda BitBay Międzyrzec Podlaski

Artykuł Miesiąca Lubelskie

BitBay – ważne informacje
Aby założyć konto na giełdzie BitBay potrzeba zaledwie paru chwili. Po naciśnięciu przycisku „Zaloguj” idziemy do „Zarejestruj”, gdzie kierujemy swój adres e-mail lub chcemy dostępną opcję automatycznej rejestracji kontem Google. Po paru sekundach otrzymujemy maila z linkiem aktywującym konto. Dalej wykonujemy instrukcje grane na ekranie. System poprosi nas o miejsce swojego loginu, hasła oraz PIN-u do infolinii. Ten ci przyczyni się w punkcie związku z biurem obsługi klienta.

Giełda BitBay Lubartów

BitBay od początku naszego życia umieszcza na bezpieczeństwa. Każdy odbiorca może włączyć funkcję uwierzytelniania dwuskładniowego oraz ustawić sobie powiadomienia i potwierdzenia. Co ważne, środki użytkowników w kryptowalutach, przechowywane są w tak zwanych cold walletach. Nazywa to, że nie są one powiązane z serwerami giełdy. To szalenie ważna informacja, ponieważ dzięki użyciu takiego rozwiązania, dostęp do sposobów ma jedynie konkretny użytkownik, oraz osoby trzecie nie nie zajrzą do „portfela” konkretnego użytkownika. Ponadto, giełda regularnie zmienia swoje bezpieczeństwa i poprawia je. Dzięki czemu klienci mogą spać spokojnie, a ich kryptowaluty są w wydajnym i bezpiecznym miejscu.

Giełda BitBay Lubartów

Każde konto, jakie zostanie utworzone na giełdzie BitBay, należy zweryfikować. W współczesnym sensie serwis poprosi o zdjęcia lub skany dowodu tożsamości – że obecne żyć również dowód osobisty kiedy i paszport. Tylko po zweryfikowaniu będziecie potrafili napawać się w sumie funkcjonalnym kontem BitBay. Giełda BitBay Lubartów

Zasilenie konta
Jak szybko można się domyślić, aby skupować kryptowaluty, najpierw należy uzupełnić nasze konto realnymi pieniędzmi. W współczesnym punktu wybieramy walutę, jaką zależymy doładować konto (jak myśleli wcześniej są to złotówki, euro, dolary i funty brytyjskie). W zakładce „portfele” spotyka się wskazany numer konta i specjalny tytuł przelewu. Środki księgowane są obecnie trzy razy dziennie, a BitBay nie akceptuje wpłat ekspresowych.

Wpłatę można przygotować i za pośrednictwem umowy kredytowej czy debetowej Mastercard oraz Visa. To największa opcja, oraz na zaksięgowanie środków trzeba czekać zaledwie 10 minut. Wpłaty kartami akceptowane są przez 24 godziny na dzień przez 7 dni w tygodniu. W współczesnym przykładzie mówimy ale tylko o złotówkach i euro. W sukcesie innych walut jest nam przelew tradycyjny. Kiedy można się domyślić, zasilenie konta za pomocą karty niesie za sobą i prowizję. Obejmuje ona 2,99%, a minimalna prowizja – 10 PLN/ 2.50 EUR. Giełda BitBay Lubartów

To niejedyne opcje zasilenia konta na giełdzie, bo można więc dokonać i za pomocą ekspresowej wpłaty na Poczcie Polskiej. W współczesnym przykładzie i należy rozliczać się z prowizją. Koszt wpłaty wynosi 2% wpłacanej kwoty a nie mniej niż 5 zł.

Prowizje
Posiadanie konta na BitBay jedno w sobie jest bezpłatne. Nie spłacicie więc nic za jego założenie i prowadzenie. Jak zawsze zdecydowanie się domyślić, zatrudniająca ponad 200 osób firma musi się jakoś utrzymać, a to pobiera od naszych użytkowników prowizje i opłaty. Pełna tabela ponoszonych przez użytkowników kosztów widoczna jest w zgodzie, a więcej na kartce internetowej BitBay. My również zebraliśmy je dla Was tutaj, więc spójrzcie za co BitBay pobierze cenę (zaś w której wysokości):

Ethereum – prowizja 0,01 ETH
Bitcoin – prowizja 0,0005 BTC
Litecoin – 0,001 LTC
Lisk – 0.3 LSK
Bitcoin Cash – 0.001 BCC
Bitcoin Gold – 0.001 BTG
Dash – 0.001 DASH
Ripple – 0.1 XRP
OmiseGo – 13.5 OMG
W sukcesie wypłat swoich kryptowalut, musimy brać się z poniższymi kosztami:

Wyplata w fabryce Poczty Polskiej – 1% (minimalnie 20 zł, maksymalnie 120 zł)
Przelew bankowy – 6 zł
Cena w bankomacie – 10 zł
Wypłata bezpośrednio na kartkę płatniczą – 2,99%, prowizja 10 zł
Nie zostawiajmy, że stanowią i prowizje od transakcji wykonanych na giełdzie BitBay. W współczesnym przykładzie rozmawiamy o dwóch podmiotach – maker, czyli osobie, która wykonywa konkretną kryptowalutę na aukcję i taker, który ją bierze. W sukcesie używania naszych „naturalnych walut”, prezentują się one tak:

Maker od 0,30% do 0,17%
Taker od 0,43% do 0,25%
W sukcesie handlu na parach krypto-krypto, przechodzimy do pracowania z poniższymi opłatami:

Maker – 0% (brak opłat)
Taker – 0,1%
Warto wiedzieć, że stawki te mogą właśnie maleć wraz ze wzrostem ruchów i zaangażowania danej waluty. Jeśli a od indywidualnego początku postanowimy się handlować większymi wolumenami, możemy spodziewać się niższych opłat obecnie na starcie.
Giełda BitBay Lubartów

Wartości, które tutaj dali nie zamieniają się zbyt często. Jeśli już przecież tak się dzieje, zawsze jest zatem z pomocą dla klienta. Ze względu na coraz wyższą konkurencję, gdzie inwestorzy mogą znaleźć dużo mniejsze prowizje, również BitBay je obniża. Pomimo tego, są osoby, które otwarcie mówią, że kursy i prowizje, które otrzymuje od naszych użytkowników BitBay nadal są za duże. Giełda czyli w sumy na takie zarzuty wielokrotnie odpowiadała i prowadziła, że zyski pozyskiwane dokładnie w obecny rodzaj, określane są na kursy funkcjonowania giełdy, a dodatkowo jej wzrost. Patrząc na dynamikę rozwoju tej platformy, a także poziom obsługi klienta – nie można narzekać i warto zacisnąć zęby i za ten szczególnie wysoki komfort korzystania z BitBay, dać im zasłużyć na ostatnich prowizjach. Giełda BitBay Lubartów

Zobacz również BitBay Giełda

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments