+48 790-248-300

Pn-Pt: 8:00-16:00

ul. Kierbedzia 8/187

00-728 Warszawa

NON OMNE QUOD LICET HONESTUM EST - Nie wszystko, co dozwolone, jest uczciwe TESTIS UNUS TESTIS NULLUS - Jeden świadek, żaden świadek IUS EST ARS BONI ET AEQUI - Prawo jest sztuką tego, co dobre i słuszne

Kancelaria Adwokacka

Adwokat Rafał Pura świadczy kompleksową i profesjonalną obsługę prawną osobom fizycznym i prawnym. Kancelaria specj

O mnie

Od 19 lutego 2010 roku prowadzę własną Kancelarię Adwokacką. Z racji wieloletniej pracy w Prokuraturze specjalizuj

Oferowane usługi

Kancelaria świadczy usługi z zakresu obsługi osób fizycznych i prawnych.

O mnie

Od 19 lutego 2010 roku prowadzę własną Kancelarię Adwokacką.

Z racji wieloletniej pracy w Prokuraturze specjalizuję się przede wszystkim w sprawach karnych w szczególności w sprawach karnych gospodarczych i sprawach z zakresu szeroko rozumianej cyberprzestępczości tj. przestępstw popełnianych za pośrednictwem sieci Internet takich jak: phishing, hacking, czy też spraw z zakresu rozpowszechniania bez uprawnienia utworów audio – video w sieci Internet.

Ponadto dużą część spraw prowadzonych w kancelarii stanowią sprawy z zakresu wypadków drogowych, jazdy pod wpływem alkoholu oraz błędów w sztuce lekarskiej.

Zajmuję się również prowadzeniem spraw cywilnych, w tym spraw gospodarczych, windykacji należności, dochodzenia odszkodowań, spraw z zakresu prawa pracy, spraw rodzinnych w tym w szczególności dotyczących rozwodów i alimentów oraz spraw z zakresu prawa handlowego w tym w zakresie rejestracji spółek i zmian w KRS.

Doświadczenie potrzebne do wykonywania zawodu adwokata zdobywałem poprzez wieloletnią pracę w Prokuraturze.

W latach 2008 – 2009 pracowałem w Wydziale VI do spraw Przestępczości Gospodarczej Prokuratury Okręgowej w Warszawie, gdzie prowadziłem sprawy przeciwko obrotowi gospodarczemu oraz z zakresu szeroko rozumianej cyberprzestępczości.

Wcześniej w latach 2003 – 2008 pracowałem w Prokuraturze Rejonowej Warszawa Ochota, gdzie pracowałem w Dziale Śledztw.

Do pracy w prokuraturze przygotowała mnie aplikacja prokuratorska odbyta w latach 2000 – 2003 oraz studia na Wydziale Prawa i Administracji na Uniwersytecie Warszawskim, jak również odbyte studia w Instytucie Stosunków Międzynarodowych na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim.

Ponadto ukończyłem studia podyplomowe – Ekonomia i Prawo Gospodarcze dla Prokuratorów w Szkole Głównej Handlowej.

DANE ADRESOWE

ul. Kierbedzia 8/187 00-728 Warszawa

TELEFON

+48 790-248-300

FAX

+48 22 350-71-63

Copyright 2019 © All rights Reserved – Rafał Pura

0 0 votes
Daj ocenę